Як встановити поручні з нержавіючої сталі?

Как установить перила из нержавейкиСучасний дизайн інтер’єру та архітектура не обходяться без такого матеріалу як нержавіюча сталь. Естетика і міцності сплаву перевершили багато традиційних будматеріалів. Всі сучасні стилі і напрямки гармонійно включаю в себе такі елементи як блискучий або матовий сірий метал. Тому якщо у вас виникла необхідність купити або встановити гарні перила, то нержавіючий сплав – найвдаліший і довговічне рішення.

При спорудженні будь-якого огорожі слід дотримуватися двох принципів – робота повинна бути виконана грамотно і акуратно. Якщо ви не маєте теоретичних знань і практичного досвіду в будівництві, монтажі і проектуванні, то зверніть увагу на роботи компанія «Stalkol». Ми гарантуємо професійне виготовлення та встановлення конструкцій будь-якої складності. Якщо ви володієте необхідною базою, то прочитавши статтю, стане зрозуміло, як виконати монтаж куплених нержавіючих труб, щоб створити акуратні перила.

Как установить перила из нержавеющей стали

Підготовка до складання і монтажу перил з нержавіючої сталі

Основні елементи конструкції:

 • поздовжні лаги (ригель);
 • поперечні стійки (балясини);
 • поручні;
 • кріплення і повороти;
 • декоративні накриття і фасонні деталі;
 • полірувальна паста і епоксидний клей.

Как установить перила

Найширші труби використовуються для поручнів (близько 50 мм в діаметрі або Ф50), стійки – 0,38 мм (Ф38), а ригеля – 16 мм (Ф16). Основні інструменти: перфоратор, свердла (для нержавійки, стін, ступенів), болгарка (з диском, насадкою для задирок, повстяним колом). А також керн, вимірювальні прилади, викрутки (в т. Ч. Шестигранна) і ключі.

Після закупівлі матеріалів та інструментів слід виконати завмер і нарізку нержавіючих труб. Стандартна висота огорожі 90-95 см. Довжина ригелів вимірюється в процесі, і визначається величиною сходового прольоту. Після болгарки завжди залишаються задирки, для чого і потрібен наждачний круг. Мінливість зачищається повстю і полірується пастою.

Монтаж перил:

  1. Збірка регульованого наконечника виконується досить просто. Величина балясини – 0,38 мм, в той час як зовнішня частина наконечника на пару міліметрів ширша. Такий розбіжність дозволяє заховати нерівні поверхні після болгарки.
  2. Розташування стійок виконується з прикріпленням першої і останньої труби. Потім натягується шнур і по ньому проставляються по центру сходинок необхідну кількість стійок. Балясина розташовується не ближче ніж 5 см до краю поверхні. Кріпиться за допомогою заставної деталі. Керамічна плитка і бетон свердлити свердлами різної товщини. Що б одягнути на заставну стійку нержавіючу трубу попередньо основа обробляється епоксидним клеєм.
  3. Змиритися довжина і відрізається поручень, який дуже ретельно обробляється. Кріплення виконується анкерними саморізами. Стандартні відводи для поворотів перил також обробляються епоксидним клеєм і вставляються в поручні. Потім відрізається наступний шматок труби під поручень і вставляється аналогічно виконаному ділянці.

За допомогою рігеледержателя (бочки) кріпляться ригеля. Закручування гвинтів виконується за допомогою шестигранної викрутки. Після закріплення двох крайніх елементів, натягується нитка і по ній зазначається місця центральних рігеледержателей, закріплюється. Зрізані торці ригеля з боків ретельно обробляються.
Останній етап збірки – з’єднання фасонних деталей з конструкцією на заздалегідь оброблену клеєм поверхню.
Установка перил

Всі подряпини обробляються полірувальної пастою і болгаркою з повстяним колом. Професійний підхід, коли виконується повна збірка. А потім оперативно в кілька рук встановлюється зібрана конструкція. Новачкам доцільно споруджувати поступально. Якщо ви хочете отримати закінчений образ сходів, то є сенс обладнати поручні на стіні. Вони кріпляться кожні 0,5 м на кутові кронштейни.

Спочатку виникає відчуття, що конструкція – нескладний процес. В реалії потрібно безліч навичок і зосередженості. Якщо ви не впевнені в своїх силах, то звертайтеся до професіоналів.

Дивіться також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *