Вхідна група в приватний будинок

Входные группы

Ефектний дизайн входу має принципове значення для суб’єктів, діяльність яких залежить від кількості залучених людей. А також для тих, хто стежить за своїм іміджем і престижем. Процес по створенню вхідної групи складається з гармонійно підібраних форм, розмірів, матеріалів, освещенія.Назначеніе конструкції – вигідна подача вивіски, сходи, поруччя, козирка або навісу, тамбура і іншого. Поступово красиві рішення стали замовляти для приватних будинків. Хоча стильний і комфортний вхід в усі часи і в будь-якій культурі був обов’язковим атрібутомбогатих особняків.

Спорудження вхідної групи в приватний будинок можна розділити на дві категорії: багатоповерхові будинки і приватний сектор. У висотках часто викуповуються квартири на перших поверхах, які в подальшому служать як приміщення для будь-якої діяльності. Але найбільш затребуваний варіант – естетично оформлений власний будинок. Адже це краще представлення себе, як людину зі смаком, відчуває гармонію, і має достаток. І навіть якщо господареві не особливо актуальна естетика, то захищений вхід від атмосферних умов важливий для всіх.

Який може бути вхідна група в приватний будинок?

Умовно можна виділити два види споруд -закриті і відкриті. На власній ділянці тільки Ви є законодавцем і творцем. Але варто дотримуватися наступних принципів:

  • Забезпечення безпеки життєдіяльності. Будь-який елемент ансамблю повинен бути правильно встановлений і закріплений.
  • Спорудження будується з умовою збільшення комфортності житла.
  • Матеріал, форма і величина конструкції повинні створювати єдиний образ із загальним архітектурним стилем особняка. Бажано витримати гармонійне поєднання з рядом стоять будівлями і дизайном всієї території.

Далеко не всіх влаштовує вхідні двері, що ведуть відразу на відкритий простір. Захист від опадів, вітру і сонця – це зручно і безопасно.Входная група може складатися з тамбура, веранди, тераси, ганку, або просто порога з козирком або навісом. У багатьох сучасних проектах житлового будинку включені балкони і лоджії, є дахом для вхідних дверей. Або вхід представляє невелике заглиблення в несучій фасадної стіни.

Всі будинки будуються на фундаменті і велика частина з виділеним цоколем. Для зручного переміщення від рівня підлоги до землі облаштовується сходи. Для певної групи населення зручний пандус. Обидва елементи є частиною вхідної групи. За будівельним нормам більше трьох сходинок повинні бути обладнані поручнями і поручнями, для приватної будівлі це не закон, але цілком розумне вимога. І навіть дві сходинки зручніше долати, спираючись на поручень.

Фото існуючих вхідних груп для приватного будинку

Компанія «Stalkol» виробляє конструкції різної складності з нержавіючої сталі і чорного металу. Нижче представлені моделі, які можливо підійдуть і Вашим родинам.

Входная группа для дома

З чого виконується конструкція?

Для будівництва використовується дерево, бетон, пластик, скло, метал. Кожен матеріал відрізняється характеристиками і терміном експлуатації. Найдовговічніший і естетично бездоганний конструкційний матеріал – нержавіюча сталь. Це відносно новий сплав, історія якого налічує трохи більше 100 років.

Переваги нержавійки

Володіє унікальними характеристиками, що полягають в стійкості до атмосферного впливу, температурним режимам і впливу хімічними речовинами. Не потребує догляду, крім періодичного миття від пилу і бруду. Міцність нержавійки значно перевершує дерево, пластик, скло. З точки зору стилів в дизайні та архітектурі, сталь відповідає сучасним напрямкам, але не менш вдало поєднується з класичним і традиційними рішеннями.

Варіант вигідного рішення облаштування вхідної групи приватного дома

Один з найпоширеніших способів оформити вхідні двері є ганок. Класичні дерев’яні перила красиві, але мають коротким терміном експлуатації, і вимагають зусиль для підтримки їх в експлуатаційному стані. Поручні з нержавіючої сталі – сучасний і міцний спосіб оформлення, який за цілком прийнятну ціну на довгі роки позбавляє вас від господарських питань. До того ж дерево не так органічно вписується в багато стилі, як метал. Стандартна висота перил – 80-90 см. Типова конструкція складається з поздовжніх і поперечних труб. Якщо порахувати вартість невеликого ганку, сконструйованого з нержавійки, то кінцева вартість з урахуванням зносостійкості Вас приємно здивує.

Над ганком споруджується навіс або козирок. Каркас виконується з нержавіючої сталі, на сьогодні найпопулярніший вид накриття з полікарбонату. Як варіант можливо використовувати скло, метал, м’яку черепицю. Загалом виходить недорого, але модно, стилістично універсально і на довгі роки. Додатково в козирках можна провести освітлення, повісити на стіни гачки для сумок, і до будь-якого дому отримати чудову вхідну групу за бюджетну вартість. Звичайно, вхідну групу з нержавійки важко виконати самостійно, але звернувшись до професіоналів ви отримаєте якість і оптимальні терміни будівництва.

Читайте також:

Як виконати огорожу балкона;

Перила для сходів;

Як встановити поручні з нержавійки;

Як вибрати перила з нержавійки;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *