Велопарковки з нержавійки

Все більше людей зараз користуються велосипедами - як в невеликих містах, так і в мегаполісах. Це пов'язано з бажанням уникнути пробок, вести більш здоровий і активний спосіб життя, що для офісних працівників дуже актуально. Великим плюсом є те, що для велосипедистів реалізується комфортне середовище - це не тільки доріжки, а й якісні велопарковки з нержавійки. Останні ми теж виготовляємо.


Де потрібні такі парковки

Вироби для велосипедів актуальні на самих різних об’єктах:

  • в великих парках;
  • біля магазинів, салонів краси, торгових центрів;
  • у дитячих і спортивних майданчиків;
  • поруч з офісними центрами;
  • біля спортивних клубів і т. д.

Скрізь, куди люди приїжджають на велосипеді, велопарковки з нержавійки в Києві актуальні.

Чому не потрібно відмовлятися від велопарковки

Нерідко у покупців є вибір – ставити чи не ставити подібну систему біля своєї точки продажу, офісу і т. Д. Але відповідь тут однозначна: на парковку краще витратитися. Перше, що виграє в такій ситуації, – імідж самої ж компанії. Коли люди побачать, що про них подбали, рівень лояльності до бренду або організації виросте.

Але виготовлення велопарковок актуально не тільки з цієї причини. Статус важливий, а є ще й реальність, в якій люди на велосипедах не тільки відчувають, але і створюють деякі проблеми. Наприклад, актуальна ситуація, коли велосипедист, не маючи можливості скористатися парковкою, притуляє свій транспорт просто до стіни будівлі, до кущів, клумб. Якщо це робиться постійно, то поверхні, не призначені для такого контакту, просто псуються.

Замовити велопарковку – означає створити комфортні умови для всіх: і для велосипедистів, і для тих, хто піклується про навколишній простір. Це вкладення коштів, яке відразу ж себе виправдає. Навколо будівлі завжди буде порядок, а любителі велосипедів стануть з радістю користуватися запропонованою можливістю. У багатьох європейських країнах такий підхід давно придбав вражаючі масштаби.

А тепер давайте поговоримо про переваги саме нержавійки. Цей матеріал теж вибирається не просто так.

Плюси нержавіючої сталі для створення велопарковок

Цей матеріал як не можна краще підходить для подібних конструкцій. Вони зазвичай знаходяться на вулиці, найчастіше під навісами, але нерідко і на відкритих майданчиках. Важливо, щоб метал добре витримував вплив вологи, сонячних променів, перепадів температур. Металеві велопарковки відмінно з цим справляються.

А ще матеріал стійкий до механічного впливу. Це теж важливо, тому що парковка постійно контактує з велосипедами, їх деталями. Не всі люди гранично обережні, тому зачіпають поверхню, ненавмисно її дряпають. На м’якому податливому матеріалі в такій ситуації залишаються потертості, але велопарковки з нержавіючої сталі зберігають свій початковий вигляд.

Металеві велопарковки: дизайн

Візуальна складова стає ще однією перевагою. Справа в тому, що нержавіюча сталь має нейтральний металевий колір. Поверхня виробу матова або глянсова, але для візуала це великого значення не має. Конструкції добре вписуються в навколишній простір. Вони поєднуються із зеленню в парках, з сучасними матеріалами торгових і офісних центрів. Правильно підібрані велопарковки в Києві не псують міське середовище, гармонійно в неї вписуються.

Stalkol: виготовлення велопарковок

Наша компанія сама робить вироби з нержавійки, і парковки для велосипедів не виняток. Завдяки ретельному вивченню навколишнього середовища, ми пропонуємо функціональні, практичні рішення. Покупці вибирають розміри велопарковок , кількість секцій і деякі інші параметри. Готові вироби встановлюються нашими фахівцями, що гарантує надійність системи і її правильну експлуатацію в майбутньому.

Замовляючи конструкції від виробників, ви отримуєте найвигідніші умови з доступних. При відмінному матеріалі і точному виконанні ціна велопарковок з нержавійки від Stalkol порадує доступністю. А ще представники компанії дадуть відповідь на будь-які ваші питання, допоможуть визначитися з системою і підкажуть, що конкретно підійде для вашої ситуації.