Сушки для рушників з нержавіючої сталі

Цена: от 800 грн./м.пог.


Шукаєте рушникосушки в Києві? Компанія STALKOL пропонує виготовлення таких виробів на замовлення. Ми працюємо з нержавіючої сталлю і виробляємо продукцію найвищої якості. Полотенцесушитель на замовлення – це вигідне вкладення коштів у ванну кімнату або об’єднаний санвузол. Така конструкція потрібна не тільки для того, щоб сушити білизну або рушники. Вона підвищує температуру, роблячи приміщення теплим і виконуючи роль радіатора, а також не дозволяє накопичуватися вогкості.

Те, що ми пропонуємо виготовлення рушникосушок на замовлення, дуже вигідно для кожного клієнта. Це означає, що ви можете вибрати будь-які розміри товару та дизайн – в результаті готова конструкція ідеально впишеться в інтер’єр. Ми працюємо в Києві, Одесі, Житомирі, Вінниці, Львові та інших містах.

Переваги моделей з нержавіючої сталі
Такі вироби відрізняються рядом плюсів: Рушник сушитель на замовлення

 • Довговічність. Матеріал стійкий до корозії, роками служить без нарікань. Виробництво полотенцесушителей засноване на якісному, навіть прискіпливому виборі сировини.
 • Стильний вигляд. Найбільшим попитом користуються хромовані моделі – вони поєднуються з фаянсом, металом, будь плиткою та іншими матеріалами. Але якщо у покупця особливі вимоги за кольором виробів, виготовлення рушникосушок дозволяє вибирати додаткові кольори конструкцій.
 • Практичність, простота догляду. Для прибирання вироби досить протерти його вологою ганчіркою – з миючим засобом або без нього. А щоб уникнути розлучень, після вологого прибирання проходить по конструкції сухою м’якою ганчіркою без ворсу.
 • Гарна віддача тепла. Вибираючи полотенцесушитель під замовлення з нержавіючої сталі, ви робите ставку на виріб, який швидко нагрівається – ванна від нього прогрівається теж за короткий термін.
 • Стійкість до гідроударів. Цей плюс вимагає додаткового пояснення. Він обумовлений не самим матеріалом, а особливостями товару. Компанія STALKOL приділяє багато уваги тому, щоб вироби, які клієнти можуть купити у Львові, Вінниці, Києві, Житомирі та інших містах, справлялися з найскладнішими завданнями. Стійкість до перепадів тиску в системі – то, що конструкції переносять легко, без поломок.Замовивши рушникосушки в Одесі, Києві та в будь-якій точці України, не забувайте про те, що їх якість багато в чому буде залежати від особливостей установки. Так що якісний монтаж і звернення до досвідченого сантехніку – це теж важливий момент. Не намагайтеся зробити все самостійно, якщо у вас немає такого досвіду. Великі ризики помилок, які в майбутньому приведуть до поломок. Краще замовте установку у фахівців з гарантією.

  За якими параметрами відрізняються вироби

  Купуючи полотенцесушитель під замовлення, клієнт повинен визначитися, що конкретно він хоче бачити в своїй ванній. Такі вироби відрізняються за багатьма параметрами.

  Форма установки

  Найпопулярніші форми – це:

  • П-образна або U-образна конструкція, яка має всього один великий вигин змійовика. У вашому розпорядженні буде дві труби для сушіння.
  • М-подібний (S-подібний) варіант – він же «змійка». Вигину в даному випадку три, а тому в розпорядженні господарів аж шість труб для сушки. Вигинів може бути і більше – все залежить від моделі і конкретної ванної кімнати.
  • Драбинка. Такі рушникосушки за індивідуальними розмірами дуже популярні, якщо клієнт хоче забезпечити максимум місця для сушки. Трубки розташовуються в ряди, тому на них можна розмістити рушники на всю сім’ю, білизна і ще багато інших речей.Розміри і конструкції полотенцесушителей Оскільки ми пропонуємо купити рушникосушки в Києві, Львові, Вінниці, Житомирі та Одесі під замовлення, це означає, що модельний ряд не обмежується перерахованими конструкціями. Ми виконаємо більш складні варіанти за індивідуальним проектом, вирішимо будь-яку нестандартну задачу.

   Розміри конструкції

   Вони визначаються з урахуванням декількох параметрів – це характеристики ванної кімнати, дизайн, завдання, які потрібно вирішити господарям, можливості технології. У нас ви можете замовити рушникосушки в Києві, Одесі чи Житомирі на будь-який розмір ванної кімнати. Оскільки ви звертаєтеся відразу до виробника, то ніяких посередників при замовленні не буде – і вам відразу пояснять, який проект можливий, що потрібно для його реалізації.

   Плюси роботи з компанією STALKOL

   Наші переваги – це:

   • Власне виробництво з можливістю персонально підходити до всіх замовленнях.
   • Використання висококласної нержавіючої сталі.
   • Вигідна продаж і відмінні умови доставки для кожного козака