Скляні сходи

Компанія STALKOL займається виробництвом та встановленням скляних огорож для сходів. Ми маємо великий досвід у цій галузі, ми не новачки на ринку. Високий професійний рівень наших спеціалістів гарантує європейську якість робіт. На нашому сайті можна вибрати готові проекти скляних огорож з поручнями. За бажанням замовника, встановлюємо конструкції за індивідуальним проектом. Скляні поручні на сходи ціна недорого - від виробника. Ми маємо давні ділові відносини з виробниками комплектуючих, скляних панелей. Ми не працюємо з посередниками, ціна робіт без прихованих накруток та платежів. Нас знають, нам довіряють, з нами вигідно та недорого.
Конструкції зі скла та металу

Огородження зі скла у вигляді прозорих сходів дедалі більше з’являються у нашому повсякденному житті. Їх можна побачити у:

  • торгових центрах;
  • приватних сучасних котеджах;
  • лікувальних закладах;
  • музеї;
  • урядові установи;
  • офісні центри.

Сходи зі скляною огорожею виглядають гармонійно і строго, підкреслюючи важливість будови в цілому. У приватних котеджах такі конструкції відразу збільшують вартість будівництва та вказують на добрий смак господарів.

Скляні сходи з перилами з нержавіючої сталі виконують одночасно два завдання:

  • забезпечує безпечне перебування людей на сходах;
  • виступає у ролі декору, прикрашаючи будову як усередині, і зовні;

Каркасом для скляної огорожі є перила з нержавіючої сталі. Матовий колір металу дуже тонко і гармонійно вписується в скляну огорожу. Фурнітура для скляних огорож сходів також виконана з нержавіючої сталі або застосовуються спеціальні пластикові затискачі високої міцності. Такий вибір елементів не випадковий – елементи кріплення не виділяються, не кидаються в очі.

Різновиди огорож

Конструкція сходового скляного огородження може бути:

  • каркасна;
  • безкаркасна.

Каркасом такого виробу є металеві поручні з нержавіючої сталі. Такий каркас міцний, надійний та довговічний. Догляд за такими поруччями простий, досить періодично протирати м’якою ганчірочкою, просоченою спеціальним недорогим спиртовим засобом. Поруччя кріпляться зверху на торець скла. Безкаркасний варіант – скло кріпиться до металевого профілю, розташованого під скляним полотном. Візуально не помітно, скло ніби висить у повітрі. Безкаркасна сходова огорожа візуально виглядає крихкою, але завдяки сучасним технологіям, міцна та надійна. Пошкодити таку конструкцію випадково практично неможливо. Скляне полотно, за бажанням замовника, може бути матовим або прозорим. Вертикальні опори також можуть бути виготовлені завитими металевими дротиками, що також красиво прикрасить всю конструкцію. Час виготовлення скляного огородження для сходів залежить від складності проекту. Тут працює формула — що простіше, то швидше.

Як зробити замовлення на скляні огорожі для сходів

Якщо вам необхідно купити огорожу зі скла для сходів з перилами, телефонуйте нашим менеджерам. Вони завжди на зв’язку, дадуть корисну пораду, дадуть відповіді на запитання та допоможуть з вибором проекту. Зразки виставлені на сайті, але можлива конструкція за індивідуальними ескізами. На об’єкт приїдуть спеціалісти, проведуть потрібні виміри