Сходи з нержавійки

Якщо ви хочете перспективно і ефектно оформити своє приміщення, замовте сходи з нержавійки, яка підтверджує співвідношення ціни і якості. Це чудове рішення для дому, офісу, дачі. Ідеально відповідають сходи з нержавіючої сталі для умов басейнів, які частіше виконуються на замовлення відповідно до індивідуального плану. Насичена вологою атмосфера і вода безжальні до будь-яких матеріалів, крім одного - стали спеціальної обробки. Сходи з нержавіючої сталі для басейнів в Києві і Житомирі слід замовляти у професійного виробника - «Stalkol». Також компанія працює по всій Україні, в тому числі здійснює доставку і монтаж.

Ціни на сходи з нержавіючої сталі

Цена: от 500 грн./м.пог.


Лестницы из нержавейки

Сходи з нержавійки – практичне і стильне оформлення приміщення

Основні характеристики стали: зносостійкість, міцність, стійкість до атмосферних і хімічних впливів, термостійкість. Експлуатаційний термін вимірюється кількома десятиліттями. Це пожаропрочность матеріал, що є великою перевагою в порівнянні з деревиною.

Нержавіюча сталь – яскравий представник hi-tech, дорогого ультрамодного стилю, який зародився в XX столітті. Дзеркальна поліровка зберігає прекрасний вид на весь час використання. Дизайн споруди (ступенів, поручнів) часто здійснюється замовниками самостійно. Але для повної відповідності з існуючим стилем, створення ідеальної конструкції краще довірити кваліфікованим фахівцям.

Особливий ефект виробляють споруди оформлені:

  • комбінацією модернізованої стали з деревом і / або склом,
  • ажурними перилами з нержавійки.

«Stalkol» – це професіонал на ринку виробів з металу і нержавіючої сталі. Всі сходи ми виробляємо відповідно до будівельних норм і правил (СНиП), з якісного матеріалу, грунтовно і в обумовлені терміни.

Сходи з нержавійки для басейнів

При будівництві всіх басейнів передбачаються сходи. Римський варіант виготовляють з того ж матеріалу що і басейн, найпопулярніші рішення виконуються з нержавіючої сталі. Розроблено велику кількість варіацій. Базові конструкції:

  • приставні й навісні;
  • двобортні, в яких наголос йде на підлогу, не потребують монтаж;
  • цільні конструкції, що складаються з каркаса, ступенів і поручнів (необхідний грунтовний монтаж);
  • роздільні, окремо поручні і сходи (установка проводиться кожної одиниці);
  • приставних вид для надувних басейнів.

Будова стандартного сходу на увазі: поручні, каркас, сходинки, кріплення. Сходинки обробляють особливим чином, що б забезпечити мінімальну ковзання у воді. Кріплення повинно здійснюватися надійним способом, що б витримувати масу тіла і силу ривка, необхідного для підняття з води. Здійснюючи монтаж, використовують гумові прокладки, які амортизують тиск на плитку. Найчастіше застосовуються два способи для кріплення: анкерне – закладається при спорудженні басейну, фланцеве – монтується зверху на плитку. Якщо ви не хочете псувати обробку басейну, тоді універсальний варіант – приставні й навісні драбини. Ці конструкції розраховані на неглибоку ємність для води.

З сходами з нержавіючої сталі також купують:

Флагштоки та тримачі для прапорів;

Козирки з нержавіючої сталі;

Огородження балконів;

Відбійники з нержавіючої сталі;