Перила зі склом

Скляні огорожі все більше входять в наш побут - супермаркети, офісні будівлі, клуби, будинки різного призначення. В основному ми бачимо сучасне рішення - перила зі склом і металом. Такий варіант прийшов на зміну громіздким, недовговічним виробам з дерева. Дане поєднання прекрасно вливається в загальний дизайн, візуально розсовує стіни. Строгий, злегка гламурний, зовнішній вигляд, додає особливу, ділову строгість і спокій. Сріблястий, чистий блиск металевих перил зі склом в підкреслює турботливі руки господарів будинку.

Сходові поручні зі склом можливі у всіляких варіаціях, прикрашають будь-який інтер'єр, завжди строго індивідуальні.

З боку може здатися, що такі вироби досить крихкі, але товсте скло і перила з нержавіючої сталі здатні витримати сильні навантаження.

Ціни на перила зі склом

Цена: от 5000 грн./м.пог.
Перила для сходів зі склом

Даний вид огорож має ряд своїх достоїнств і переваг:

  1. швидкий монтаж будь-якої складності;
  2. практичність. Догляд за перилами з нержавіючої сталі досить простий і не вимагає особливих матеріальних витрат. Їх досить протирати засобом по догляду за склом і сухою ганчіркою. Такі засоби відмінно підходять як для скла, так і для нержавіючої сталі;
  3. стійкість до агресивного середовища, стійкість до перепадів температур;
  4. безпеку. Скляні огорожі проводиться з високоміцного триплекса, який витримує удари предметів в десятки кілограм з 3х метрової висоти. Триплекс по конструкції це листкове скло, кожен шар проклеюється спеціальною плівкою. Саме вона утримує осколки при фізичному пошкодженні скляних огорож. Отримати поріз людині практично неможливо;
  5. ремонтоспособность – будь-який пошкоджений елемент або скляна секція без особливого клопоту підлягає ремонту або повної заміни;
  6. перила з нержавіючої сталі і скла візуально збільшують приміщення, простір, роблять інтер’єр великим і легким не перевантажуючи його.

Вартість перил зі склом

Ціна перил з нержавійки найлояльніша і приваблива з безлічі пропозицій в інтернеті. Вартість від виробника – наша фірма займається безпосереднім виготовленням всіх деталей і установкою. Між клієнтами і нами немає посередників, немає ваших переплат.
Дизайн готових рішень можна подивитися в нашій галереї – тут попрацювали наші дизайнери і наші клієнти. Після перегляду фото перил зі склом можна вибрати для себе вже готові рішення. Також ми готові виготовити перила на вашу зразком, з безпосередньою прив’язкою до місця установки.

Як замовити перила зі склом

Щоб замовити і купити перила з нержавійки зі склом, ознайомтеся з нашою фотогалереєю, щоб мати уявлення. Зв’яжіться з нашими менеджерами, вони дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть з вибором. Далі обов’язковий виїзд наших заміряють на вказану адресу за рахунок фірми. – Заміри, розрахунок матеріалів, складність вироби, особливості монтажу, установка – весь процес мінімізований в часі.
Телефонуйте нашим фахівцям – вони допоможуть купити перила з нержавійки зі склом за мінімальною ціною з швидкою установкою.