Пандуси

Кожне сучасне громадська будівля має бути зручно облаштовано для людей користуються колясками. Купити пандус для інвалідів в Києві, Житомирі та будь-якому іншому населеному пункті України ви можете, замовивши у нас, в тому числі і огорожі для пандусів. Ця споруда замінюють сходи, і може служити додатковим виходом. Компанія «Stalkol» пропонує пандус для інвалідів купити за найбільш прийнятними цінами. Вибір наших виробів, в тому числі огорож для сходів і балконів, пандусів для інвалідів, можна здійснити по фото.

Ціни на пандуси

Цена: от 500 грн./м.пог.


пандусы

Ідеальний варіант, коли замовник встановлює вхідну групу, і в тому числі нахил для колясок. У таких варіантах проектувальники і дизайнери підбирають кожен елемент, і поєднує в єдину завершену композіцію.По ступеню затребуваності і будовою розрізняють види:

  • Стаціонарні пандуси, які спостерігаються в лікарнях, облаштованих будинках.
  • Відкидні варіанти розроблені для місць, які мають обмежену територію.
  • Знімні конструкції, вони ж мобільні.
  • Турнікетні пропускники, які часто облаштовуються у вигляді пандусів.

Основні правила виготовлення пандусів

Спорудження, для підйому інвалідів і колясок з маленькими дітьми, має бути виконано з усією строгістю і урахуванням вимог.

пандусы для инвалидов

Оптимальний рівень нахилу визначений в розмірі від 4-10%. Незалежно від особливостей споруди необхідні два види поручня, перший на відстані 70 см, другий – 90 см від підлоги пандуса.

Для виготовлення цієї конструкції вибирають міцний і надійний матеріал. Найчастіше замовляють шорстку, матову поверхню, для надійного і впевненого утримування. Пол пандуса має антиковзну обробку.

Сталь нержавіючого освіти має всі характеристики, необхідні для спорудження пандуса: довговічність, зносостійкість, стійкість до атмосферних і температурних режимів. До того ж це сучасне, стильне і акуратне оформлення. Варіант комбінації зі склом, пластиком, металом, деревом допоможе створити унікальний вид всієї будови.

«Stalkol» виконує доставку та монтаж по всій Україні.

Ми продаємо також:

Вироби з нержавійки на замовлення;

Перила з нержавійки;

Відбійники з нержавійки;

Огородження балконів;