Перила зі склом для сходів

Є різні варіанти облаштувати сходи в приміщеннях. Для сучасних інтер'єрів все частіше використовуються скляні огорожі сходів - з міцним металевим каркасом з нержавіючої сталі. Подібні конструкції зустрічаються в офісних будівлях, приватних будинках, в багатьох державних та інших установах - наприклад, в театрах, кінотеатрах т. і.

 

Скло і метал - це по-справжньому універсальне поєднання. Винятком стають хіба що класичні інтер'єри, для яких такі конструкції виглядають занадто просто. У всіх інших випадках це виправдане рішення.


Про переваги скляних огорож

Перила зі склом для сходів мають багато плюсів – розповімо про основні.

Висока міцність, довговічність

Металевий каркас зазвичай у замовників сумнівів не викликає. Але з приводу скла виникають питання. Переживати не варто, тому що матеріал дуже міцний і надійний. Для сходів використовують гартоване скло – то, що створюється під впливом високої температури. В результаті матеріал стійкий до ударів, подряпин, тиску. Він добре справляється з будь-якими негативними факторами. А щоб розбити таке скло, потрібні неймовірні зусилля, що в побуті неможливо.

Гігієнічність і практичність

І нержавіюча сталь, і скло не мають часу, в які забиваються бруд або пил. Гладка поверхня не вбирає забруднення, легко миється і по необхідності дезінфікується. Для чищення перил використовують різні миючі – нічого спеціального не потрібно.

Огородження зі скла для сходів настільки прості в догляді, що набули широкого поширення на об’єктах з великою прохідністю. Їх ви зустрінете в торгових центрах, великих музеях, галереях. Навіть якщо сотні людей за день доторкнуться до поверхні, перила швидко приводяться в порядок. І це завдання не вимагає серйозних зусиль.

Універсальність в плані дизайну

Як ми вже сказали, для класики такі перила не дуже підходять, але є багато інших стилів, де вони доречні:

  • неокласика,
  • скандинавський,
  • мінімалізм,
  • хай тек,
  • лофт,
  • еклектика і т. д.

Скло, особливо якщо воно прозоре, добре поєднується з натуральним і штучним каменем, деревом, пластиком і будь-якими іншими матеріалами. А ще воно ідеально для об’єктів, на яких багато рослин. З цієї причини скляні сходи встановлюють в оранжереях і багаторівневих садах.

Екологічність скляних огорож сходів

Хоч в сфері будівництва та оздоблення встановлені суворі норми, все одно на ринку залишаються сумнівні матеріали, які самі по собі або при нагріванні, горінні дуже шкідливі для людини і навколишньої природи. Зі склом і металом це виключено. Вироби з таких складових повністю безпечні, тому їх встановлюють в тому числі і в лікарнях, клініках, дитячих садах і школах.

Огородження зі скла для сходів: виробник Stalkol

Ми самі створюємо перила зі склом для сходів в Києві – і ця продукція користується заслуженим попитом. Великий досвід допомагає розробляти рішення під складні і нестандартні проекти, а власне виготовлення гарантує строгий контроль якості.

Але і це не все: мало просто створити якісні конструкції – не менш важлива грамотна їх установка. І цим теж займається команда Stalkol. Наші працівники забезпечать правильний монтаж, все перевірять і підготують до використання.

Якщо цікавлять вигідні ціни на перила зі склом для сходів , ознайомтеся з нашими пропозиціями. Ми допоможемо вибрати відповідну конструкцію і вирішимо будь-які питання, пов’язані із замовленням, доставкою або установкою готових виробів.