Огородження балконів

Окрасою будь-якого будинку служать красиві огорожі сходів, балконів і дахів з металу. Всі ці елементи будівель несуть важливі функціональні значення, але будь-яка необхідність, прикрашена і якісно вироблена, перетворює будова в вишукану архітектуру. Яскраві приклади - огорожі французьких балконів з нержавіючої сталі, огородження балконів і терас зі скла, вироблені компанією «Stalkol». Останнім часом актуальним попит і на естетичні огорожі для басейнів.

Наша компанія представляє чудові вироби з чорних металів і нержавіючої сталі. Підприємство оснащене потужною виробничою базою і укомплектовано професійним персоналом. Якісна робота і творчий підхід - це пріоритети «Stalkol».

Ціни на огорожі балконів

Цена: от 500 грн./м.пог.


ограждения для балконов

Особливості огороджень балконів

Головна відмінність балконних огорож в кріпленні по самому краю. Обмежений простір вимагає максимального збереження території. Це повинна бути дуже міцна конструкція для того щоб витримати стихійні погодні умови і вагу декількох людей, що спираються одночасно.

Великою перевагою нержавіючої сталі у виготовленні огорож є висока зносостійкість і довговічність. Витратившись раз, ви забезпечуєте себе акуратним і міцним спорудою на довгі роки. Єдине що потрібно, це періодично здійснювати вологе прибирання. Стійкість до температурних режимів, атмосферних опадів, хімічних середовищ, пожежі, говорить про високі характеристики саме цього матеріалу.

Балконні огородження з нержавіючої сталі відповідають модному стилю хай тек, але комбінація зі склом гармонізує з безліччю інших сучасних напрямків. А обробка деревом створить неповторну розкіш, що виникла від поєднання класичного і ультрамодного стилів. Також представляємо виконання з оргстеклом, пластиком, перфорованим металом.

Залежно від ваших очікувань і можливостей, ми пропонуємо різні варіанти, від мінімалістичні рішень, при бюджетної конструкції, до чудових ажурних огорож для французьких балконів. Цінова політика цих робіт має істотну відмінність. Тому замовити якісні перила з нержавійки можуть собі дозволити люди різного рівня достатку.

Огородження «Stalkol»

Ми виробляємо:

  • сходові поручні простих і складних конструкцій,
  • огорожі для басейнів і парковок,
  • пандуси і поручні,
  • огорожі терас і поверхів,
  • вхідні групи.

Всі перераховані об’єкти, виконуючи пряме призначення – забезпечення безпеки, повинні прикрашати екстер’єр будівлі. Тому велику роль відіграє вибір необхідної моделі, поєднання по стилю і кольору з усім будовою.

Ми володіємо стандартами і нормами будівельних правил, регламентів і вимог до типових споруд. Здійснюємо доставку та монтаж. Працюємо в Києві, Житомирі та по всій Україні.

Якщо виникла необхідність встановити огорожі з нержавійки, то слід звернутися в нашу компанію. Ваші проекти, або будь-які пропозиції, візьмуть фахівці компанії. Якщо ви сумніваєтеся або не маєте свого рішення, то ми розробимо і запропонуємо варіанти.

Дивіться також:

Відбійники з нержавіючої сталі;

Пандуси з нержавійки;

Сходи з нержавійки;

Флагштоки з нержавійки;