Флагштоки та тримачі для прапорів

Прапори, прапори, полотнища - це не тільки державна атрибутика, це ще елемент реклами або декоративне оформлення. Купити або замовити флагштоки вуличні в Житомирі або Києві найдоцільніше у виробника - «Stalkol». Компанія є виробникам виробів з нержавіючої сталі і чорних металів. Маємо 10 річний досвід роботи, що говорить про кваліфікацію. Якщо у вас виникла необхідність флагшток купити, то у нас завжди є в наявності, якщо вам необхідно індивідуальне виконання, то слід флагштоки замовити.

Ціни на флагштоки і власники

Цена: от 500 грн./м.пог.


флагштоки

Престиж будь-якої установи, підприємства, суспільства підтверджується і посилюється прапорами. Існують різні форми реклами, але сама переконлива – елементи підсилюють процвітання, символи перемоги і свободи.

«Stalkol» – виробник найкращих флагштоків

Основні види:

  • вуличні флагштоки, з зовнішніми механізмами підняття і спуску;
  • мобільні флагштоки, що відрізняються легкої установкою на будь-якому місці;
  • настінні або фасадні, що закріплюються на вертикальних площинах будівель.

Також ще можливі підлогові, призначені для щогл, і інші форми визначаються необхідністю замовника. Якщо вам не підходять типові форми, то будь-які розміри і форми, які вам будуть потрібні, виготовляємо швидко, відповідно до заданих параметрів.

Для створення застосовують різний матеріал, але ми виробляємо тільки якісну продукцію. Нержавіюча сталь характеризується відмінними експлуатаційними характеристиками: міцність, зносостійкість, витривалість по відношенню до атмосферних і хімічних впливів. До того ж це сучасний і престижний матеріал для декору. Бездоганна полірування і блиск притягують увагу, і створюють найкраще враження про імідж компаній.

Створення флагштоків вимагає певних знань: розуміння особливостей вітрових зон, знання регламентів виробництва власників. Ми володіємо кваліфікованими фахівцями та потужну виробничу базу, що дозволяє виготовляти якісні вироби.

Пропонуємо доставку і установку по всій Україні. Доставка в Київ та Житомир безкоштовно.

З флагштоками у нас купують:

Сходи з нержавіючої сталі;

Огорожа балконів;

Козирки з нержавійки;;

Вхідні групи з нержавійки;