Вхідні групи

Для комплексного оформлення фасаду розумно замовити виготовлення вхідної групи з металу, а не окремих елементів. «Stalkol» - професійний виконавець виробів з нержавіючої сталі будь-якої складності. Компанія виробляє вхідні групи в приватний будинок, ресторан, готель та інші заклади, якісно і за самим лояльними цінами.

Ціни на вхідні групи

Цена: от 500 грн./м.пог.


входные группы

Що таке вхідна група?

Це комплексне рішення конструктивних прийомів в області архітектури, встановлених на вході з метою створення привабливого рекламного образу. Важливість такої конструкції відзначають маркетологи і успішні бізнесмени. Аналогічно висловом «театр починається з вішалки», будь-який процвітаюче підприємство починається з вхідної групи. Це “обличчя” і “візитна картка” власника.

Основні моменти пристрою вхідної групи

Вхід складається із ступенів або підйому, перил, пандуса, козирка або даху, букв з нержавійки з підсвічуванням, світлових рекламних блоків. Дверна система залежить від кількості людей, точніше від ступеня завантаженості механізмів. Можливі такі варіанти дверей: розсувні, орні, радісно і митників. Наші проектувальники, виходячи з особливостей вашого дизайну, дверних механізмів, запропонують ідеальні варіанти.

Переваги вхідної групи з нержавіючої сталі від компанії «Stalkol»

  • Ми використовуємо тільки якісні марки нержавійки, що говорить про високі характеристики металу: стійкості до атмосферних впливів, довговічності, зносостійкості. Можливо, є маса способів зробити більш дешевий варіант, але експлуатаційний термін нержавійки обчислюється багатьма десятиліттями, що визначає її першість в облаштуванні входу.
  • Володіємо потужною виробничою базою.
  • Фахівці компанії, приймаючи ваші вимоги, виготовлять і встановлять вхідні комплекси будь-якої складності. Ми враховуємо стилістичні особливості, колірні рішення, підбираємо варіанти, які поєднуються з існуючими елементами. Нержавіюча сталь виділяється сучасним стилем і досконалістю геометричних форм і блиском дзеркальної поліровки.
  • Здійснюємо доставку та монтаж по всій території України.

Ми продаємо також:

Козирки з нержавійки;

Флагштоки;

Комбіновані перила;

Ажурні перила;