Паркани з нержавіючої сталі

Асортимент компанії STALKOL величезний, тому паркани з нержавіючої сталі є лише частиною каталогу. Але ці вироби користуються у нас великий попит. Їх замовляють виробничі підприємства, стадіони, навчальні центри, магазини та інші організації, приватні клієнти. Швидкі терміни виготовлення, гарантії, варіант установки нашої ж командою - все це клієнти оцінюють при кожному замовленні.

Паркани з нержавіючої сталі - відносно нове рішення, якщо порівнювати з традиційними виробами з дерева, каменю, цегли. Але у них є багато переваг. Давайте розглянемо, чому варто замовити ворота і огорожі з нержавійки.


Головні переваги огорож з нержавіючої сталі

Тривалий термін служби

Оскільки нержавейка стійка до корозії і агресивному середовищі, а також високій температурі, вона відрізняється хорошим терміном служби. Точні показники будуть залежати від марки стали (а їх більше 250-ти), самого виробу і місця його використання. Але в середньому термін служби складає до 50 років, що вигідно з урахуванням вартості продукції.

Відносна простота виготовлення конструкцій

Нержавіючу сталь легко різати, вона добре піддається зварці і іншим маніпуляціям. З цієї причини з неї роблять навіть складні конструкції. Виготовлення огорож з нержавіючої сталі саме тому стало розвиватися дуже активно. Не дарма використовують цей матеріал і в якості декору екстер’єру.

Гігієнічність, екологічність

Сама по собі нержавіюча сталь – це гладкий матеріал з непористої поверхнею. А це означає, що будь-який пил або бруд з паркану, огорожі, поручнів або інших виробів легко прибрати. Для цього підійде будь-яка волога ганчірка. Більш того, під дією опадів матеріал добре самоочищається. Якщо підбираєте рішення з мінімальним відходом, замовити паркан з нержавійки – правильний вибір.

Багато марки нержавіючої сталі безпечні навіть при зіткненні з продуктами харчування, тому їх відносять до харчових. Сталеві вироби в результаті повністю безпечні для людини, повітря, грунту, грунтових і будь-яких інших вод.

Естетичність

Паркани з нержавіючої сталі в Києві популярні ще й з тієї причини, що вони добре виглядають. Поверхня матеріалу зазвичай або глянсова, або матова – це залежить від обробки. Але в обох випадках вироби добре вписуються в навколишній простір. Це реально з деяких причин:

  • Нейтральний металевий відтінок. Він добре поєднується з будь-якими квітами.
  • Гладкість і простота матеріалу. А чим простіше рішення, тим легше його об’єднати з іншими, навіть досить складними елементами.
  • Хороша сполучуваність як з класичними, так і з нинішніми рішеннями в екстер’єрі, інтер’єрі. Для зборів більше актуальний перший варіант.

Купуючи вироби з цього металу, ви відразу ж позбавляєте себе від ряду проблем. Вписати огорожу з нержавійки в навколишнє середовище нескладно – обмежень в цьому випадку практично немає.

Адекватна вартість

Додатковим плюсом стане те, що ціна на паркани з нержавіючої сталі виправдана на 100% – особливо якщо ви купуєте товари у виробника. Компанія STALKOL пропонує відмінні рішення за адекватні гроші – при цьому ми уважно ставимося до якості товару, тому що дорожимо репутацією і хочемо дотримуватися досягнутого рівня.

Огорожі з нержавіючої сталі

Пропонуємо замовити і огорожу з нержавіючої сталі. У широкому сенсі огорожі – це все, що відноситься до парканів, що обмежують і захищає (не завжди) ділянку. Але на побутовому рівні це поняття зазвичай використовується для позначення невеликих зборів, які застосовують в місцях поховань, біля якихось пам’яток, інших значущих локацій.

На ділі сфера застосування не має ніякого значення. Будь-які огорожі з нержавійки відмінно справляються з завданнями, добре виглядають і мають всі ті плюси, які ми вже описали вище.

Ворота з нержавіючої сталі

Якщо огороджується якусь ділянку, то навряд чи огорожу буде суцільним. Десь передбачається місце, щоб входили люди, в’їжджали машини. І логічно зробити все конструкції з того ж матеріалу, що і сам паркан. Так що ворота з нержавіючої сталі користуються не меншим попитом. Для виробів, які постійно працюють (відкриваються і закриваються) важливий міцний і зносостійкий матеріал. І в цьому випадку нержавейка стає вигідним вибором.

Хвіртки з нержавійки

Якщо ворота більше підходять для транспорту, то для людей потрібно якийсь компактне рішення. І тут виручають хвіртки з нержавійки. Якщо порівняти з іншими виробами, служать вони довше, а виглядають відмінно. При належному догляді сталеві системи зберігають первинний вигляд роками.

Компанія STALKOL пропонує вам ці та інші товари з нержавіючої сталі з подальшою установкою. Це вигідно і зручно, а також гарантує якість як самих виробів, так і монтажу.