Новини

Перила з нержавійки в Одесі

Алюмінієві перила з нержавійки в Одесі не тільки надійні, але і бездоганні і естетичні. Перила з нержавіючої сталі органічно будуть виглядати в будь-якому місці, будь то виробнича будівля, офісний комплекс, супермаркет, банк, будинок, торговий центр, магазин, садиба.

За шість років існування, ПП виробник перил Stalkol в Одесі змогла стати однією з перших підприємств з установки і створення відбійників, поручнів зі сталі, флагштоків, козирків, сходових огороджень, поручнів з нержавійки в Одесі і на Україні.

Читати

Перила в Черкасах

Перила з нержавійки в Черкасах не тільки надійні, але і бездоганні щодо зовнішнього вигляду. Огородження зі сталі доречні в будь-якому інтер’єрі, будь то котедж, виробнича будівля, магазин, офісний комплекс, стадіон, будинок, торговий центр, супермаркет.

За шість років існування, фірма виробник Stalkol змогла стати однією з провідних компаній з монтажу і створення навісів, відбійників, сходових огороджень, флагштоків, козирків, поручнів зі сталі в Черкасах.

Читати

Перила в Вінниці

За шість років на українському ринку, фірма виробник Stalkol стала однією з провідних компаній з монтажу і виробництва поручнів, козирків, відбійників, сходових перил, флагштоків, навісів у Вінниці.

Перила для сходів у Вінниці не тільки надійні, але і бездоганні і естетичні. Перила з нержавіючої сталі органічно будуть виглядати в будь-якому місці, будь то стадіон, супермаркет, торговий центр, виробнича будівля, магазин, офісний комплекс, садиба, будинок.

Як правило, створюються перила за індивідуальними проектами. Вид і форма продукції можливий будь-який. Наші перила відрізняються довговічністю і практичністю.

Читати

Перила в Кіровограді

Перила з нержавіючої сталі в Кіровограді не тільки надійні, але і бездоганні щодо зовнішнього вигляду. Вони органічно будуть виглядати в будь-якому архітектурному об’єкті, будь то будинок, торговий центр, супермаркет, офісний комплекс, котедж, виробнича будівля, магазин, стадіон.

За шість років діяльності, компанія виробник Stalkol стала однією з провідних компаній по установки і виробництва поручнів зі сталі, флагштоків, сходових перил, козирків, відбійників, навісів в Кіровограді.

Читати

Перила з нержавійки в Бердичеві

Перила з нержавійки не тільки надійні, але і бездоганні щодо зовнішнього вигляду. Вони доречні в будь-якому інтер’єрі, будь то банк, офісний комплекс, котедж, магазин, будинок, супермаркет, виробнича будівля, торговий центр.

За шість років існування, підприємство виробник перил та поручнів Stalkol стала однією з провідних фірм по установки і створення навісів, сходових огороджень, козирків, флагштоків, поручнів зі сталі, відбійників в Бердичеві і в інших містах України.

Нержавіючі перила відрізняються довговічністю і практичністю. Виготовляються перила і поручні за індивідуальними ескізами. Вид і форма перил може бути будь-хто.

Читати

Перила в Дніпропетровську

Нержавіючі перила та нержавейка в Дніпропетровську не тільки надійні, але і бездоганні щодо зовнішнього вигляду.

Нержавіючі огорожі, перила, поручні зі сталі доречні в будь-якому інтер’єрі, будь то магазин, супермаркет, виробнича будівля, торговий центр, будинок, котедж, банк, офісний комплекс.

Читати

Перила в Запоріжжі

Фірма «Stalkol» виготовляє на замовлення і встановлює перила, поручні, відбійники, навіси, флагштоків, козирки та інші вироби з нержавіючої сталі в Запоріжжі. Перила, які ми виготовляємо, міцні, надійні і невибагливі. Більше того – радують око акуратністю і красою. Для них знайдеться місце де завгодно: в супермаркетах, офісних і паркувальних комплексах, школах, банках, багатоповерхових і приватних будинках.

Перила з нержавіючої сталі – еталон зносостійкості і невибагливості. Їм не страшні несподівані перепади температури, корозія, механічні та хімічні ушкодження. Термін служби сходових огороджень «Stalkol» – до 50 років. Важливо, що протягом цього часу вироби не втрачають своєї естетичності і функціональності. Підбирати перила потрібно уважно, пам’ятаючи про те, що вони повинні бути виготовлені з якісного матеріалу і при цьому гармонійно поєднуватися з іншими архітектурними елементами.

Читати

Перила в Житомирі

Фірма «Stalkol» більше десяти років займається виготовленням та монтажем сходових перил, поручнів, відбійників, навісів, флагштоків, козирків та інших виробів з нержавіючої сталі в Житомирі. Сходові поручні з нержавійки, які ми пропонуємо, не тільки надзвичайно міцні і надійні, але і радують око витонченістю і красою. Їм знайдеться місце всюди: в супермаркетах, торгових і офісних центрах, магазинах, багатоповерхових і приватних будинках.

Перила з нержавіючої сталі славляться довговічністю і невибагливістю. Вони не бояться різких перепадів температури, не гнуться, що не дряпаються і не іржавіють. Перила виробництва «Stalkol» прослужать вам багато років, зберігаючи акуратний вигляд і функціональність. Ми виготовляємо всі види сходових огороджень – як за стандартними, так і за індивідуальними ескізами. Форма і вид виробів можуть бути самим різними. Звертайтеся до нас – ми напевно зуміємо втілити в життя будь-які ваші ідеї.

Читати

Перила в Києві

Фірма «Stalkol» більше десяти років займається виготовленням і установкою сходових перил, поручнів, відбійників, навісів, флагштоків, козирків та інших виробів з нержавіючої сталі в Києві. Ми пропонуємо продукцію, що відповідає найвищим стандартам якості, за доступними цінами, зі строгим дотриманням встановлених термінів і всіх ваших побажань.

Сходові огорожі, зроблені з нержавіючої сталі, відрізняються не тільки міцністю і надійністю, але і красивим зовнішнім виглядом. Вони добре поєднуються з більшістю фасадів або інтер’єрів. Поручні з нержавіючої сталі – відмінний (а часто просто необхідний) вибір для супермаркетів, торгових або офісних комплексів, магазинів, багатоповерхових і приватних будинків.

Читати

Перила з нержавіючої сталі на замовлення

Вибираючи перила з нержавіючої сталі, ви можете бути впевнені в їх надійності, практичності, зручності в експлуатації, ну і, звичайно, елегантності, сучасному і модному в даний момент дизайні!

Давайте розглянемо кілька моментів на користь перил з нержавіючої сталі. Вони довговічні, не потребують фарбування, оновлення зовнішнього вигляду, надійні, стійкі до погодних умов, не піддаються корозії і, найголовніше, вони підходять під будь-який дизайн, сучасний або класику.

Саму форму перил з нержавіючої сталі ви можете подивитися на наших фото, або замовити індивідуально, які ви хочете за зовнішнім виглядом і розмірами!

Читати