Відбійники з нержавійки

Компанія «Stalkol» - професійний виробник якісних виробів з нержавіючої сталі і чорних металів. Одним з широко затребуваних захисних укріплень є відбійники. Ми пропонуємо відбійники з нержавіючої сталі для стін, для дверей, на колони і вітрини. Сучасний спосіб життя характеризується рухом, транспортом і великою кількістю обмежених територій. Тому для створення безпечної обстановки необхідно замовити відбійники з нержавійки на двері, на стіну і інші місця.

Ціни на відбійники з нержавійки

Цена: от 500 грн./м.пог.


Отбойники из нержавейкиДані пристосування використовуються в громадських місцях (вулиці, торгові центри, підприємства, склади, бази, парковки). Основне призначення – збереження предметів від зіткнення. Визначаючись у виборі матеріалу необхідно враховувати, що:

  • це повинен бути красивий і стилістично універсальний матеріал;
  • довговічний і зносостійкий;
  • міцний, має стійкість до розламів, тріщинах, подряпин, погодних умов;
  • повинен бути простим в експлуатації і використанні.

Єдиний, ідеально відповідний, матеріал – нержавіюча сталь.

Особливості установки відбійників

Ці пристосування виглядають у вигляді труби, квадратної або круглої, яка описує геометричні форми об’єкту, що зберігається. Встановлюються паралельно площині, до якої кріпляться. Розмір, обсяг, і форма залежать від місця монтажу та побажання клієнтів. Використовуються як невеликі обмежувачі, так і суцільні, на весь периметр. Конструкція складається з: стійок, труб, перемичок, фланців і заглушок.

Для парковок ми пропонуємо паркувальні стовпчики. Типова форма у вигляді горизонтальних і вертикальних перемичок. При замовленні передбачається корекція під індивідуальні параметри. Особливо спорудження таких обмежувачів важливо, коли проїжджа частина відділена з тротуарної зоною. Виробництво дорожніх відбійників регулюється нормами ДСТУ.

Компанія «Stalkol» виробляє різноманітні вироби з нержавіючої сталі і чорних металів, будь-якої складності і розмірів. Для тих, кому не принципова нержавейка, пропонуємо чорну сталь з фарбуванням.

Здійснює доставку і монтаж в Житомирі, Києві та по всій Україні.

Читайте також:

Пандуси з нержавіючої сталі;

Вироби з нержавійки STALKOL;

Огородження балконів з нержавійки;

Сходи з нержавіючої сталі;