Огородження для сходів

Якщо вам необхідно обладнати огорожами сходи, балкони і дахи, в сталевому виконанні, то скористайтеся послугами «Stalkol». Компанія займається виробництвом виробів з нержавіючої сталі і чорних металів. Варіанти металевої огорожі сходів пропонуємо вибрати по нашим фото. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні власним уявленням про конструкцію, то виконаємо замовлення за наданими проектам. Наші сталеві або металеві огорожі для сходів мають різні ціни, ми враховуємо можливості замовника і пропонуємо відповідні варіанти.

Ціни на огорожі сходів з нержавіючої сталі актуальні при замовленні від 20 М.П.

Цена: от 2500 грн./м.пог.Перила наповнення скло

Перила зі склом
 1. Поручень  D42-50 мм
 2. Стійка D32-38 мм
 3. Наповнення скло D8-12мм (колір прозорий або бронза + будь-які візерунки)
 4. Декоративна чашка на кожній стійці
 • Поручень D42 мм
 • Стійка D32 мм
 • Наповнення скло D8 мм
 • Ціна: 4500грн /м.п


стеклянные ограждения для лестницы

Чому важливі перила зі склом і скляні огорожі?

На більшості сходових споруд, здається достатнім встановити одні перила, а в якихось випадках і зовсім нічого. Але будівельні норми і правила побудови сходових маршів говорять про те, що будь-яка споруда, що має понад трьох ступенів, необхідно облаштовувати безпечними поручнями висотою 90-120 см. Відстань між леєрами або балясинами повинно бути невеликого розміру. Це обумовлено тим, що потрапляють в зону ризику: діти, тварини, люди з поганим самопочуттям, і ручна ноша.Как эффектно оформить ограждения?

 • Суцільні заповнення між балясинами.

Найпопулярніший і ультрамодний дизайн – заповнення склом. Такий варіант оформлення, крім ефектного зовнішнього вигляду, є зразком міцності і довговічності. Особливе значення в установці розжареного скла надають обробці торців. Ми застосовуємо еврокомку, при якій ретельно відшліфовується гострий кут.

Сходові огорожі із сталі і скла візуально розширюють простір, що часто використовується в обмежених приміщеннях для поділу на зони. Також перевагою є здатність скла пропускати світло, і забезпечувати приємну атмосферу.

Встановлюють в банках, торгових центрах, спортивних комплексах, приватних будинках, салонах.

 • Орнаментальний варіант заповнення простору ажурними малюнками перил з металу і нержавіючої сталі.
 • Класичний варіант – заповнення частими балясинами.

Компанія «Stalkol» здійснює доставку і установку перил по всій території України.

Ми продаємо також:

Перила з нержавіючої сталі;

Поручні з нержавіючої сталі;

Ажурні перила;

Перила з нержавійки + дерево;