Вироби з нержавійки на замовлення


Нержавіюча сталь – це сучасний стиль і надійність в архітектурі. Замовити виготовлення виробів з нержавійки в Києві найкраще у професіоналів – «STALKOL». Основна характеристика цього матеріалу – корозійна стійкість в агресивних і атмосферних середовищах. Дзеркальна поліровка, і лаконічність образу, гармонійно вписує елементи в будь-який дизайн. Наша компанія більше 10 років виготовляє якісні естетичні вироби з нержавійки під замовлення в Києві.

Виготовлення виробів з нержавійки від компанії STALKOL

изделия из нержавейки

Нержавіюча сталь – це передові індустріальні технології, використовувані як в малих архітектурних спорудах, так і яскравих зразках промислової архітектури. М’який блиск і акуратні форми виробів з нержавійки відносять до стилів мінімалізму і hi-tech. Але завдяки бездоганному зовнішньому вигляду цього матеріалу, будь-який напрямок і течія в інтер’єрі, екстер’єрі, гармонійно і природно наполняетсязеркальной нержавіючої сталлю.

Незаперечними достоїнствами вдосконаленою стали є: довговічність (30 років і більше), стійкість до фізичних впливів (не дряпається, не деформується, не тріскається), морозостійкість.

Ми пропонуємо результати роботи кваліфікованих фахівців, модернізованого технологічного обладнання, і творчого підходу, в рішенні поставлених завдань. Так, наприклад, одним з найпоширеніших замовлень є огорожі. Крім красивого виконання і якості, ми здійснюємо грамотний проект, який є зразком безпеки і надійності. Виробляємо зі сталі:

  • вхідні групи,
  • перила і пандуси,
  • огорожі для балконів і сходів,
  • ажурні і комбіновані з деревом перила,
  • поручні,
  • козирки та відбійники,
  • тримачі для прапорів і флагштоки.

Можливо вас також зацікавлять:

Перила з нержавіючої сталі;

Поручні з нержавіючої сталі;

Відбійники з нержавіючої сталі;

Пандуси;