(Пока оценок нет)

Перила з нержавійки з деревом

Компанія «Stalkol» - професійний виробник перил та сходових огорож з нержавіючої сталі. Для того щоб вишукано і розкішно оформити інтер'єр та екстер'єр вашого будинку, необхідно купити перила з нержавіючої сталі, оформлені деревом. Ми пропонуємо найкращі ціни в Україні за виконання нержавіючих огорож з деревом. Дизайнерські рішення дивують своєю оригінальністю. Особливу красу і статус особняку додасть комбінація двох компонентів: сучасної ультрамодного стали і класичного природного матеріалу - дерева. Цей варіант є нововведенням в оформленні дизайну і доступний більш заможним замовникам. Вартість виправдовується якістю, вартістю сировини, складністю виготовлення та унікальною естетикою.

Ціни на перила з нержавійки з деревом актуальні при замовленні від 20 М.П.

Цена: от 2300 грн./м.пог.Перила комбіновані (нержавіюча сталь + дерево або ПВХ)

Перила з нержавійки з деревом
 1. Поручень (Дерево або ПВХ) D38-50 мм
 2. Стійка D32-38 мм
 3. Наповнення D12-16 мм
 4. Декоративна чашка на кожній стійці
 • Поручень дерево D42 мм
 • Стійка н \ ж D32 мм
 • Наповнення D12 мм
 • Ціна: 3500грн /м.п
 • Поручень ПВХ  D50 мм
 • Стойка н\ж  D38 мм
 • Наповнення D16 мм
 • Ціна: 3800грн /м.п

У чому криється причина престижу, і дорожнечі перил з нержавіючої сталі з деревом?

У вдалому поєднанні багатою класичної натуральної фактури дерева і результатом технічного прогресу – сталлю. Детально про перила з нержавійки з деревомкаждом матеріалі:

Детально про кожний матеріал:
перила из нержавейки с деревом

 • Нержавійка, що може використовуватись протягом всього лише 100 років, зараз знаходиться на піку популярності. Основні технічні характеристики стали: довговічність, міцність, стійкість до агресивних і атмосферних середовищ, морозостійкість, здатність витримувати високі температури і не багаття. Дзеркальна поліровка створює м’який приємний блиск, що гармонійно поєднується з багатьма напрямками в дизайні. Але базовим стилем виробів з нержавійки, є hi-tech, що виник в XX столітті, в момент популярності стали. Це дорогий стиль високих технологій.
 • Деревина є затребуваним і, напевно, найдавнішим будівельним матеріалом. Неповторна природна фактура дерева – естетичне оформлення будь-якого інтер’єру. Безумовно, якщо ви розраховуєте на тривалий термін експлуатації сходового маршу, то варто використовувати тільки міцні породи деревини, такі як дуб і бук.

Найчастіше використовується два способи виготовлення:

 1. в дерев’яній оправі вставлені сталеві балясини,
 2. основна частина перил виконана з нержавіючої сталі, а обробка поручнів, балясин з дерева.

Фото перил з нержавійки з деревом

Ми також продаємо: