Козирки з нержавійки

Надати елегантний і безпечний вид своєю будовою (або окремому входу) допоможе козирок з нержавійки. «Stalkol» - це професійний виробник виробів зі сталі та інших чорних металів. У нас ви можете замовити якісні козирки з нержавійки по самим прийнятними цінами. Необхідність цієї споруди незаперечна: захист від атмосферних опадів та сварка понад знаходяться поверхів і даху. Щоб замовити козирки з нержавіючої сталі, вам необхідно звернутися в нашу компанію будь-яким зручним способом.

Ціни на козирки з нержавійки

Цена: от 500 грн./м.пог.


козырьки из нержавейки

Призначення козирка не закінчується оформленням входу в будівлю, це може бути захист: хвіртки, гаража, балкона, банкомату, димоходу, кондиціонера. Існує різноманітність матеріалу, придатних для цих цілей. Але сталь, вдосконалена нержавіючими компонентами, є найдовговічнішою, надійної і красиво виділяється обробкою.

Вибір козирка з нержавіючої сталі

Елемент фасаду будівлі, крім свого функціонального призначення, повинен привносити і естетику. Модель навісу визначається комплексним підходом до загального вигляду будівлі і конкретного входу. Особливо це важливо для діяльності, яка залежить від ступеня відвідуваності клієнтів. Козирки з нержавійки, створені «Stalkol», привнесуть в ваш зовнішній вигляд сучасний стиль, привабливий блиск, акуратний і презентабельний вигляд.

Можливі форми козирка: арочна, пряма чи похила, куполоподібний, напівкругла. Також можливі різноманітні кріплення:

  • опорна – додатково укріплене несучими стійками,
  • підвісне – кріплення здійснюється зверху, до стіни споруди або даху.

Основні елементи козирка: планки, опорні бруски і балки, кронштейни, кріплення, покриття, металеві куточки.

Самі ультрамодні навіси виробляють з нержавійки, в комбінації зі склом або прозорим полікарбонатом. Каркас роблять із квадратних або круглих нержавіючих труб. За бажанням клієнта використовується листовий матеріал.

Також наша компанія виконує сходи, поручні, флагштоки та інше. Здійснюємо монтаж. Працюємо по всій Україні.

Ми також продаємо:

Вхідні групи;

Перила з нержавійки з деревом;

Флагштоки;

Сходи з нержавійки;