Перила зі склом для балконів

Скляні огорожі балконів стають популярнішими рік від року. Це не суцільне скління, але у цього варіанту теж є свої переваги, про які важливо сказати.


Переваги скляних огорож для балконів

Вони виглядають так:

  • Гарний, “повітряний” дизайн. Скло прозоре, а тому візуально розширює простір, наповнює його світлом.
  • Можливість без обмежень насолоджуватися видом природи або міста – в залежності від місця установки. Скляні огорожі і балюстради не створюють візуальні бар’єри, тому таке рішення часто використовується там, де з вікна видно ліс, гори, озеро і інші краси. Актуально воно не тільки для балконів, але і для великих відкритих терас.
  • Високий рівень безпеки. Для подібних перил використовують міцне загартоване скло, що витримує високі навантаження. Не лякайтеся їх крихкого вигляду – на ділі грамотно виготовлене балконний огорожу зі скла стримує велику вагу без наслідків.
  • Сполучуваність з різними варіантами екстер’єру. Метал і скло добре виглядають з натуральними і штучними матеріалами в будь-яких комбінаціях. Завдяки цьому їх легко поєднувати з фасадами різних будівель.

Завдяки всім перерахованим перевагам, перила зі склом для балконів в Києві стають дедалі популярнішими. Їх використовують в офісних будівлях, готелях, приватних будинках і на інших об’єктах.

Про надійності і довговічності: ще один важливий плюс

Вище ми не сказали про те, що вироби з нержавіючої сталі і скла довго служать і добре справляються з негативним впливом. Матеріали не бояться вологи (як води, так і туману), вітру, УФ-випромінювання і перепадів температур. Якщо перила зі склом для балконів обрані з урахуванням регіону, то вони легко переживають зими, не тріскаються і не засмучують іншими дефектами.

З надійності, міцності і стійкості виробів випливає ще один плюс.

Простота догляду за скляними конструкціями

Оскільки скло прозоре, хочеться, щоб воно виглядало завжди охайним. Інакше всі переваги, пов’язані з дизайном і цим властивістю, просто не мають сенсу. Але і тут є хороша новина: скляні огорожі балконів і парапетів легко миються. Зазвичай для цього потрібна проста вода, а нерідко нічого не потрібно, тому що вироби очищаються природним способом (через дощі).

Але якщо так сталося, що матеріал потрібно добре помити, для цього підходять будь-яка побутова хімія, яка використовуються для плитки, дзеркал або стекол. Жорсткі щітки або губки використовувати не потрібно – досить м’якою і вологою тканиною, яка за допомогою спеціального засобу швидко видалить будь-які розлучення і пил.

Stalkol: виробляємо перила для балконів в Києві

Доступна ціна перил зі склом для балконів , власне виробництво, гарантії якості – це далеко не всі наші плюси. Компанія Stalkol довгий час працює з виробами з нержавіючої сталі і скла, а тому пропонує покупцям найсучасніші рішення. Замовники легко підбирають параметри конструкцій під свій проект – незалежно від його складності і масштабів.

Установка перил на балкон теж робиться нашою командою. Важливо довірити цю задачу професіоналам, тому що від правильності монтажу залежить довговічність конструкції, її безпеку і функціональність. Ні в якому разі не дозволяйте працювати з перилами людям, які не мають в цьому питанні належного досвіду або не пропонують відповідні гарантії.

Надійні, красиві, довговічні і сучасні в усіх сенсах перила на балкон від Stalkol – вкладення, яке багато разів виправдає себе вже в найближчі роки. Робіть замовлення – а ми допоможемо розібратися в деталях!