Скляні огорожі

Компанія "STALKOL" займається проектуванням та встановленням скляних огорож для сходів на замовлення. Ми маємо великий досвід, фахівці з досвідом роботи, великий клієнтський потік. До нас звертаються великі забудовники та приватні замовники.


 

Сучасні огорожі зі скла Київ затребувані повсюдно:

 1. балкони;
 2. сходи різних будівель та установ;
 3. огородження терас;
 4. басейни;
 5. банки;
 6. театри;
 7. оглядові майданчики;
 8. офісні центри.

Тут ми бачимо великий розкид клієнтів, тому що ціна скляних огорож недорого для сходів доступна для всіх. Ми маємо прямі поставки всіх комплектуючих від найкращих перевірених виробників без посередників.
Якщо змонтувати скляну огорожу балкона, квартира одразу трохи подорожчає.
Варіанти скляних огорож на сходах представлені у нашому портфоліо на сайті. Також ми працюємо за проектами наших замовників.

Огородження зі скла

Основний матеріал – багатошарове скло марки триплекс, яке важко розбити випадково. Екологічно чистий матеріал, давно застосовується для автомобільного скла, найбезпечніший варіант. При сильному ударі воно розсипається на дрібні шматочки, не завдавши шкоди оточуючим.
Перерахуємо основні плюси скляного огородження на сходи:

 • безпека людей;
 • міцність;
 • довговічність;
 • швидкість установки;
 • простота обслуговування;
 • ремонтопридатність.

Крім того, скляні огорожі, де б вони не були встановлені, надають особливого естетичного вигляду будь-якій будові, як усередині, так і зовні.
Матовий колір перил з нержавіючої сталі, скло – матове або прозоре, балясини в тон – сучасно, стильно, практично, недорого.

Різновиди скляних огорож

Конструктивно розрізняють два основні варіанти огорож зі скла:
каркасний – перила, змонтовані поверх скляних панелей, виконують роль твердого каркасу. На них припадає навантаження, яке завдяки продуманій конструкції рівномірно розподіляється по довжині поручнів;
безкаркасний – скляні пластини кріпляться знизу, до металевого профілю. Товсте скло кріпиться до стійк міцними металевими кріпленнями або пластмасовими затискачами. Колір фурнітури вибирає замовник, зазвичай, в тон скляних панелей огорожі.
Висота сходового скляного огородження також залежить від бажання замовника.

Вартість огорожі під ключ

Ціна скляних огорож для сходів або іншого призначення залежить від багатьох факторів, перерахуємо їх:

 • складності конструкції;
 • місця встановлення;
 • загальної довжини;
 • кількості матеріалів – опорних стійок, скла, фурнітури;
 • декорування скла, нанесення візерунків.

Купити скляну огорожу

Щоб купити огорожу зі скла, необхідно зателефонувати за вказаними контактними телефонами. З вами зв’яжеться менеджер, обговорить замовлення, допоможе вибрати проект на сайті. За потреби допоможе створити свій, унікальний та єдиний проект. Далі виїжджають фахівці на вказану адресу. Проводяться необхідні вимірювання, огляд місця встановлення. Після обговорення із замовником усіх деталей, оформляється замовлення, озвучується сума скляного огородження із встановленням під ключ. Монтаж виконується за короткий термін обумовлені заздалегідь.
Телефонуйте ми завжди на зв’язку.