Ажурні перила


Будь-який особняк, офіс, громадська будівля прикрасять гарні перила з нержавіючої сталі, або іншого металу, вироблені компанією «STALKOL». Подібні споруди наповнюють естетикою мости, сходи, балкони, балюстради, пірси, причали. Замовивши ажурні перила для приватного особняка, ви підкреслите монументальність багатоповерхового особняка, витонченої витонченої обробкою сходів і балконів.

Безумовно, основне призначення всіх перил – забезпечення зручності та безпеки, так як сходовий проріз виділяється висотними перепадами. Особливо важлива ця функція в громадських місцях, де існує ризик викликаний скупченням людей. Але і декоративне оздоблення грає важливу роль в створенні певної атмосфери.

Будова ажурних перил

Перила складаються з декількох деталей: балясин, заповнення між балясинами, і поручнями. Кожна деталь може мати своє оформлення, в загальному, створюючи закінчений образ. Найбільше місця для творчості і варіацій в заповненні між огорожами.

  • Ажурний дизайн з нержавійки створює відблиски і переливи світла, які збережуться на багато десятиліть. Красиві візерунки також створюють з чорних металів. Але термін експлуатації цих виробів менше, ніж у нержавіючої сталі. До того ж потрібно періодично наносити відновлювальні покриття.

ажурные перила

  • Суцільні панелі. Найчастіше створюються зі скла, рідше дерева, пластика, металу. Сучасний варіант оформлення – скло, оформлене балясинами і поручнями з нержавіючої сталі. Балясини і поручні можна виконати в вигнутих лініях, створюючи загальний неповторний дизайн.

ажурные перила с панелями

  • Заповнення леєрами або ригелями. Паралельно поручнів і підлозі кріпляться планки (від 2-5 штук). Цей варіант можна прикрасити фігурними малюнками або Леєрні-ажурним заповненням. Декоративно вигнуті ригеля і поручні створюють чудові геометричні орнаменти. Великим плюсом таких поручнів, в порівнянні з кованими виробами, є те, що вони більш зручні в експлуатації і догляді. Хитромудрі малюнки кованих виробів естетичні, але блиск нержавіючої сталі на ажурних елементах створює не меншу яскравість і оригінальність оформлення.

ажурные перила заполнение леерами или ригелями

  • Класичний варіант – це паралельні або прямостоящие балясини, які також можливо оформити ажурними елементами з нержавіючої сталі.

классический вариант ажурных перил

Підкреслити статус і престиж вашого простору, можливо унікальним і естетичним оформленням – ажурними перилами «STALKOL». Ми виконуємо замовлення, як по ваших ескізах, так і пропонуємо власні варіанти.

Ми також продаємо:

Перила з нержавійки + дерево;

Вхідні групи;

Огородження для сходів;

Поручні з нержавіючої сталі;