Вуличні перила зі склом

Перила зі склом для вулиці - практичне рішення, що виправдує себе за різними параметрами. Такі вироби використовують в різних місцях:

  • на терасах ресторанів, кафе та інших закладів;

  • на сходах різних видів;

  • в якості обмежень на мостах і подібних конструкціях - наприклад, навколо оглядових майданчиків і т. д.

 

Скрізь, де має бути огороджувати якусь ділянку або елемент, але не хочеться (або немає можливості) робити це непрозорими матеріалами, добре підходить таке рішення.


Про характеристики перил зі склом

Виготовляються такі вуличні перила з нержавіючої сталі і загартованого скла. Обидва матеріали відмінно поєднуються між собою і з іншими рішеннями, які є на вулиці. Вони добре підходять до екстер’єру багатьох будівель, гармонійно виглядають серед дерев та іншої зелені. Тобто це вибір і для урбаністичного, і для натурального пейзажу.

Переваги нержавіючої сталі

Вуличні перила з нержавійки мають ряд плюсів:

  • Стійкість металу до навколишнього середовища. Він легко переносить різну погоду і вплив опадів. Нержавійка не боїться вологи, не покривається іржею.
  • Міцність при механічному впливі. Тобто конструкція витримує удари і інші неприємності, не змінюючи своїх параметрів.
  • Привабливий і універсальний зовнішній вигляд. Це має відношення і до поручнів цілком, і окремо до каркасу, який в даному випадку виготовляється з нержавіючої сталі.

Сама нержавіюча сталь здатна служити 50 років і більше, так що перила для вулиці в Києві з цього матеріалу стають відмінним вибором. Це вкладення коштів на довгі роки – воно себе кілька разів окупить протягом періоду служби.

Переваги скла, використаного в перилах

При розгляді Плюс не будемо затримуватися тільки на металевій частині виробів. Тут не менш важливий і другий матеріал, так що розповімо про те, які переваги мають скляні огорожі для вулиці :

  • Прозорість. Звідси виникає відчуття легкості, легкості. Конструкція стає більш універсальною. А ще прозорі полотна не впливають на огляд, що особливо важливо, якщо зі сходів або тераси відкривається гарний вид.
  • Безпека. Загартоване скло дуже важко розбити або розчавити. Перила з його використанням так само надійні, як і будь-які інші.
  • Легкість догляду за виробами. Якщо суцільноскляні вуличні перила вимагають чищення, це роблять звичайною водою або миючими засобами, які є під руками. Ніяких особливих рішень не буде потрібно.

Компанія Stalkol самостійно виготовляє і встановлює конструкції з металу і скла для різних об’єктів. Звертаючись до нас, ви отримуєте весь набір послуг, а ще найвигідніші ціни на перила для вулиці . Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом – ми допоможемо оформити замовлення!