Перила на балкон з нержавіючої сталі

Далеко не всі хочуть робити для балконів суцільне скління. А в багатьох місцях воно навіть неприпустимо. І в такій ситуації виручають перила на балкон з нержавійки , зі скляним полотном. Вони служать надійним і зручним огорожею, але не закривають простір повністю, не вимагають облаштування додаткової даху.

Подібні перила встановлюють на будівлях з різними функціями. Це державні установи, різні ресторани і офіси - обмежень немає ніяких. Якщо квартира більша, а тому кожен вільний метр не використовується для житлової площі, перила на балкон з нержавійки теж будуть хорошим вибором. Це актуально, якщо з вікна відкривається неймовірний вид, який не хочеться псувати суцільною обшивкою.


Огорожа балкона з нержавійки: плюси

Переваг у цих рішень багато, але акцентуємо увагу на основних.

Великий запас міцності самих матеріалів

І нержавіюча сталь, і загартоване скло розраховані на тривалий термін служби. Це десятиліття експлуатації, причому в не найпростіших умовах. Вироби для зовнішніх об’єктів легко протистоять дощу, сонця, вітру і знижених температур.

А ще ці матеріали:

  • гігієнічні (не вбирають бруд);
  • прості в догляді;
  • екологічні та безпечні для людини, природи.

При таких плюсах огорожу балкона з нержавійки стає відмінним вибором.

Надійна збірка конструкції, грамотні розрахунки

Срок службы ограждения зависит не только от того, из чего оно сделано. Не менее важны и особенности изготовления. Наша компания Stalkol, которая занимается созданием таких конструкций, уделяет много внимания вопросам надежности, долговечности, безопасности. Долгий срок работы с системами из нержавеющей стали помогает находить правильные решения в любой ситуации. Но тут важно соблюдать и правила монтажа. Вот почему мы предлагаем заказчикам установку всех систем после покупки. Вы экономите время и силы, а вместе с этим получаете готовое во всех смыслах решение.

Привлекательный дизайн

Стеклянные ограждения балконов в Киеве стали популярными и по той причине, что они хорошо выглядят. Прозрачное стекло и нержавеющая сталь сочетаются практически с чем угодно. Они хорошо смотрятся на большинстве современных и отдельных исторических зданиях. Поскольку конструкции относительно простые, лишнего внимания они тоже не привлекают, что важно для ряда объектов. Это удобно, если акценты на здании другие, и их важно сохранить основными.

Минимальный и самый простой уход за стеклянными ограждениями балкона

Ограждения из стекла и нержавейки не красят, редко моют и чистят. На открытых площадках они сами очищаются, когда идут дожди. Но если что, задачу легко решить, просто протерев поверхности влажной тряпкой. А для стеклянных полотен используют обычные средства для окон.

Замовляйте вироби у компанії Stalkol. Ми пропонуємо вигідні ціни перил на балкон , якісне виготовлення та професійне встановлення на будь-якому об’єкті. І задавайте питання, якщо вони залишилися – ми раді проконсультувати кожного покупця!