Перила для сходів

перила для лестниц

Необхідність спорудження перил для сходів не викликає сумнівів. Компанія STALKOL виробляє і встановлює огорожі будь-якої складності з нержавіючої сталі. Це відносно молодий і перспективний матеріал. Історія сплаву налічує 100 з гаком років (1913 р). На тлі застосування дерева і каменю, як будматеріалу, такий вік можна порівняти з дитинством. Проте властивості антикорозійного легованої сталі за короткий період часу визначили неймовірну популярність.

Крім технічної характеристики нержавейка володіє перевагою на тлі конкурентних будматеріалів з естетичного боку. Гладка дзеркальна або матова полірування гармонійно вписується в більшість сучасних напрямків в архітектурі і дизайні. Перила для сходів роблять із труб, рідше з листа. Перша конструкція забезпечує огляд території і візуально розширює обмежену стінами простір.

Перила наповнення скло

Перила зі склом
 1. Поручень  D42-50 мм
 2. Стійка D32-38 мм
 3. Наповнення скло D8-12мм (колір прозорий або бронза + будь-які візерунки)
 4. Декоративна чашка на кожній стійці
 • Поручень D42 мм
 • Стійка D32 мм
 • Наповнення скло D8 мм
 • Ціна: 2500грн /м.п

Різноманітність перил для сходів з нержавіючої сталі

Непрофесійному спостерігачеві може здатися, що вироби зі сталі мають однотипний дизайн. Але це помилкова думка. Компанія STALKOL пропонує великий асортимент виробів з нержавіючої сталі. Тільки у нас Ви можете замовити як складні, так і прості огорожі для сходів, балконів, терас, і інших споруд. Їх необхідно встановлювати, як з точки зору безпеки, так і модного оформлення.

Види перил:

 1. Перила для лестницСтандартний варіант, що складається з паралельних вертикальних балясин або горизонтальних лееров. Важливо підкреслити, що поздовжнє заповнення більш безпечно для життєдіяльності людини, ніж поперечний. У другому випадку може виникнути бажання використовувати заповнення як сходи, і не розрахувавши небезпека впасти за огорожу.
 2. Комбіновані перила для сходів. Гармонійне поєднання стали, скла, пластику, дерева дозволяє створити багаті і стилістично бездоганні огорожі для конкретного інтер’єру. У величезних торгових центрах добре виглядають перила з нержавійки з заповненням зі скла. Вони візуально розширюють простір і забезпечують огляд вітрин, реклам і того, що відбувається на поверхах. Дерево з нержавейкой замовляють там, де слід виділити статус власника і забезпечити максимально комфортні умови. Все-таки метал холодить руку, а поручень з дерева в усі віки використовувався як «теплий» матеріал.
 3. Ажурні шедеври. Нержавійка – не м’який сплав, по крайней мере в порівнянні з ковким металом. Легована хромована сталь не може передати тонкість листя або витонченість квітів. Але, кваліфіковані майстри створюють красиві малюнки з зігнутої труби. Тому створення елегантного заповнення перил відноситься до елітного виду огороджень. Фахівці нашої компанії виконують унікальні дизайни ажурних сходових перил будь-якої складності.
  Кованые перила для лестниц
 4. Якщо сходи обмежена стінами, то природно виглядають і забезпечують безпеку настінні поручні.
 5. У громадських закладах встановлюються перила або поручні двох висот. Наприклад, пандуси для інвалідів, де людям легше відштовхуватися від невисокого поручня. Або сходи в дитячих установах, в яких поручні розраховані на дитячий і дорослий зростання.
 6. Перила з підсвічуванням. Будь-який варіант можна додатково облаштувати м’яким освітленням. По-перше, це зручно, по-друге – дуже красиво і дорого виглядає.

Особливості виробництва і монтажу перил з нержавіючої сталі

Будь-які сходові огорожі виконують в першу чергу захисну функцію, тому виготовлення і установку рекомендуємо довіряти тільки досвідченим майстрам. В інтернеті досить уроків, в яких викладаються самостійні способи установки. Нескладні кріплення дилетантом не забезпечують довговічність і міцність. Життя або здоров’я людини значно дорожче, ніж разова фінансова вигода.

За основу використовується металопрокат з нержавіючої сталі AISI 304. Існує вітчизняні позначення аналогічної марки – 08Х18Н10. Кругла порожниста труба різних розмірів – конструкційна основа для подальшого спорудження. Найчастіше замовники віддають перевагу поліровану сталь, рідше – шліфовану. Другий варіант має схожість з алюмінієм. Перила бувають збірними і звареними.

Міцний монтаж нержавіючих труб виконується тільки методом аргоно-дугового зварювання за допомогою спеціального оборудованія.Ето набагато надійніше пайки, клею і болтів. По завершенню зварювальних робіт виконується додаткова обробка швів.


Догляд і обслуговування

При професійному виготовленні нержавіючі перила для сходів не потребують додаткового догляду, крім періодичної нескладної прибирання. Незважаючи на те, що нержавіючий сплав виграє в стійкості перед металом і деревом, незначний знос періодично виникає. Атмосферні умови з часом зменшують ефект блискучою полірування або провокують появу іржавих точок з глибоких царапін.Сотруднікі нашої компанії відновлюють первісну полірування і блиск перил, замінюють або заварюють пошкоджені ділянки. Іржа забирається розведеною азотною кислотою. У будь-якому випадку, перила з нержавійки – надійний, довговічний і модний варіант облаштування сходів.

Читайте також:

Як зробити огорожу балкона своїми руками?;

Вхідні групи для приватного будинку;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *